Menzies Aviation je celosvětový poskytovatel služeb pro odbavení cestujících, letadel a zboží. Naši lidé představují pomoc pro miliony cestujících, jimž zajistí bezpečný a hladký průběh odbavení a zároveň ověří, že mají všechny doklady potřebné pro odlet.

Působíme na více než 200 letištích ve 31 zemích za podpory celosvětového týmu více než 30 000 zaměstnanců. Každý rok odbavíme přes milion letů a 1,6 milionu tun zásilek pro více než 500 leteckých společností…. a stále se rozvíjíme. Snažíme se být nejlepší v tom, co děláme - a to znamená i zaměstnávat a podporovat ty nejlepší.

Cargo skladník na Letišti Václava Havla

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o., zabývající se odbavením letadel a cestujících na Letišti Václava Havla přijme uchazeče na pozici:

PRACOVNÍK SKLADU - CARGO

Náplň práce:

  • skladové činnosti
  • příjem/výdej a zpracování leteckých zásilek
  • kontrola převzatého zboží dle dodacího listu
  • čistota na pracovišti
  • směnný provoz

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, která se zabývá odbavováním letadel různých leteckých společností
  • práce na HPP, DPČ
  • vybavená odpočinková místnost

Požadujeme:

  • výuční list
  • ŘP sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Nástup: ihned / dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

K letišti 1049/57, 161 00  Praha-Ruzyně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kamila Adámková